Residential Bathroom Space Design
1st Prize
Name: Jannine Christensen
School: Swinburne University of Technology
View
Hospitality Bathroom Space Design
National Representative
Name: Jannine Christensen
School: Swinburne University of Technology
View
Residential Bathroom Space Design
1st Prize
Name: Chheng Panharith
School: Tianjin University
View
Hospitality Bathroom Space Design
National Representative
Name: UCH Yuvanara
School: American University of Phnom Penh
View
Residential Bathroom Space Design
1st Prize
Name: Ayushi Tilak
School: L.S. Raheja School Of Architecture
View
2nd Prize
Name: Divya Saxena
School: Delhi Technical Campus, GGSIPU
View
3rd Prize
Name: Gaurav Jain
School: BMS College of Architecture
View
Hospitality Bathroom Space Design
1st Prize
Name: Aastha Golecha
School: Rachna Sansad School Of Interior Design
View
2nd Prize
Name: Sweni Chhadva
School: Rachna Sansad School Of Interior Design
View
3rd Prize
Name: Srihariraagul Balaji
School: Sasi Creative School Of Architecture
View
Residential Bathroom Space Design
1st Prize
Name: JR Caberte
School: University of Santo Tomas - Manila
View
2nd Prize
Name: Nicole Angela Tenoso
School: University of Santo Tomas
View
3rd Prize
Name: Erika Mae Samaniego
School: University of Santo Tomas
View
Runner-Up
Name: Danyel Reyes
School: Far Eastern University (Manila)
View
Runner-Up
Name: Gillian Go
School: University of the Philippines Diliman
View
Runner-Up
Name: Lira Monica Macula
School: University of Santo Tomas
View
Hospitality Bathroom Space Design
1st Prize
Name: Oliver Jaison Juria
School: University of the Philippines Diliman
View
2nd Prize
Name: Vanessa Mae Corpuz
School: University of Northern Philippines
View
3rd Prize
Name: Danielle Ann Balatan
School: University of Santo Tomas
View
Runner-Up
Name: Andre Judiel Parabas
School: University of the Philippines - Diliman
View
Runner-Up
Name: Jethro Gomez
School: Technological University of the Philippines
View
Residential Bathroom Space Design
1st Prize
Name: Rossalinda
School: Raffles Design Institute
View
2nd Prize
Name: Goh Li Ying
School: Nanyang Polytechnic
View
3rd Prize
Name: Nantanie
School: Nanyang Polytechnic
View
Runner-Up
Name: Chloe Qi
School: Nanyang Polytechnic
View
Runner-Up
Name: Lim Lia
School: Nanyang Polytechnic
View
Runner-Up
Name: Isaac Low
School: Nanyang Polytechnic
View
Hospitality Bathroom Space Design
1st Prize
Name: Choi Jong Hyeok
School: Raffles Design Institute
View
2nd Prize
Name: Cherise Denesha
School: Raffles Design Institute
View
3rd Prize
Name: Ekers Siobhan Zhen
School: Raffles Design Institute
View
Residential Bathroom Space Design
1st Prize
Name: Somyos Wiangkamfa
School: Rajamangala University of Technology Lanna (Payap Campus)
View
2nd Prize
Name: Thadtham Semaeakarat
School: Chulalongkorn University
View
3rd Prize
Name: Wisarut Patcharanuchat
School: Khon Kaen University
View
Runner-Up
Name: Nattharika Pongsai
School: Rajamangala University of Technology Lanna (Payap Campus)
View
Runner-Up
Name: Nitchanan Kasisedapan
School: King Mongkut's Institute of Technology Ladkrabang
View
Runner-Up
Name: Piyapat Piriyapanyaporn
School: Chulalongkorn University
View
Hospitality Bathroom Space Design
1st Prize
Name: Teeragiat Sukyoo
School: Assumption University
View
2nd Prize
Name: Jaridar Phandontree
School: Assumption University
View
3rd Prize
Name: Kullanit Phatthanawitthayakul
School: King Mongkut's University of Technology North Bangkok
View
Runner-Up
Name: Sirapravit Na nakorn
School: King Mongkut's Institute of Technology Ladkrabang
View
Runner-Up
Name: Auttapon Pongcharoenpit
School: Songkla University
View
Residential Bathroom Space Design
1st Prize
Name: Lê Đức Thịnh
School: Ha Noi University of Civil Engineering
View
2nd Prize
Name: Nguyễn Linh Trang
School: Ha Noi University of Industrial Fine Arts
View
3rd Prize
Name: Phạm Ngọc Hoài Dương
School: The University of Da Nang
View
Runner-Up
Name: Phạm Thị Phượng
School: Nguyen Trai University
View
Runner-Up
Name: Phan Thị Ngọc Thúy
School: Ha Noi University of Industrial Fine Arts
View
Runner-Up
Name: Trương Tùng Dương
School: Ha Noi Architectural University
View
Hospitality Bathroom Space Design
1st Prize
Name: Nguyễn Phước Kiệt
School: University of Architecture Ho Chi Minh City
View
2nd Prize
Name: Trần Văn Hoàn
School: University of Architecture Ho Chi Minh City
View
3rd Prize
Name: Nguyễn Thu Ngân
School: Ha Noi University of Civil Engineering
View
Runner-Up
Name: Đinh Văn Toàn
School: Ha Noi University of Civil Engineering
View
Runner-Up
Name: Nguyễn Hoàng Gia Khánh
School: University of Architecture Ho Chi Minh City
View
Runner-Up
Name: Trương Tùng Dương
School: Ha Noi Architectural University
View